lek. Kamil Kowalczyk - urolog

Dr Kowalczyk realizuje specjalizację z Urologii oraz pracuje jako młodszy asystent i nauczyciel akademicki w Uniwersyteckim Centrum Urologii we Wrocławiu. Działalność naukową rozwija w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, gdzie również ukończył studia na wydziale lekarskim. Dodatkowe doświadczenie w specjalności urologa zdobywał na wymianach studenckich we Włoszech i w Niemczech.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU), Sekcji Adeptów Urologii oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU), a swoje kwalifikacje stale podnosi biorąc udział w kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii czy diagnostyki ultrasonograficznej.

Specjalizacja Urologia
Języki Polski, Angielski
Obszar zainteresowań Choroby prostaty

Wykonywane badania

Dr Kamil Kowalczyk jako lekarz urolog na co dzień zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób nowotworowych pęcherza moczowego oraz gruczołu krokowego, jak również innych schorzeń urologicznych takich jak kamica układu moczowego, przerost prostaty, zaburzenia oddawania moczu czy infekcje układu moczowego. W naszym Centrum przeprowadza konsultacje z zakresu Urologii, wykonuje USG oraz drobne zabiegi chirurgiczne.

  • Konsultacja Urologiczna
    200 zł

Centrum Medyczne OmniSan

Choć zdrowie nie jest na pewno wszystkim, to bez zdrowia wszystko jest niczym.

— Arthur Schopenhauer