Sezon na opalanie rozpoczęty! Zacznij go z głową!

Słońce, słońce, słońce …☀️ czyli zaczynamy sezon na opalanie! Piękna skóra, lepsze samopoczucie i do tego naturalna dawka witaminy D, czego więcej nam potrzeba? Na pewno przypomnienia, że nieumiejętne opalanie może spowodować więcej złego niż dobrego.

🤔 Jak więc bezpiecznie wypoczywać na słońcu? Warto opalać się z głową! Promieniowanie UV nie tylko przyspiesza proces starzenia się skóry, ale także zwiększa ryzyko zachorowania na czerniaka. Pod jego wpływem dochodzi również do powstawania przebarwień, rozszerzenia naczynek, a skóra staje się wysuszona i nieprzyjemna w dotyku. Dlatego, aby cieszyć się zdrową opalenizną sięgaj po nowoczesne filtry dostosowane do odcienia Twojej karnacji. Pamiętaj, że kremy i balsamy z większym SPF działają pewniej i skuteczniej, przez co lepiej zabezpieczają skórę.

✅ A jeśli potrzebujesz pomocy w dobraniu odpowiedniej pielęgnacji lub filtrów ochronnych, zapisz się na wizytę. Konsultacja w naszej poradni dermatologicznej sprawi, że poczujesz się pewnie i bezpiecznie.

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę już dziś!

Zostaw komentarz