Nasz zespół – lek. Kamil Wdowiński

Zgodnie z obietnicą jak co środę czas na cykl Poznaj OmniSan! Dzisiaj chcemy przedstawić Wam:

lek. Kamila Wdowińskiego – Specjalistę Chirurgii Klatki Piersiowej 🫁

W CM OmniSan lek. Kamil Wdowiński przeprowadza konsultacje z zakresu Chirurgii Klatki Piersiowej – weryfikuje wyniki badań i kwalifikuje do zabiegów operacyjnych oraz kontroluje Pacjentów po operacjach torakochirurgicznych.

Ukończył on Wydział Lekarski na Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2010 roku. Od roku 2011 pracował w Dolnośląskim Centrum Chorób Płuc we Wrocławiu na Oddziale Chirurgii Klatki Piersiowej.

Tytuł specjalisty torakochirurga uzyskał w 2018 roku. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z zakresu chirurgii onkologicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu.

Dzięki wieloletniej pracy dyżurowej w oddziałach ratunkowych posiada również doświadczenie w zakresie medycyny ogólnej, co przyczynia się do lepszej i wnikliwszej diagnostyki.

Rozwój i zainteresowania skupia na nowoczesnych metodach diagnostycznych oraz operacyjnych technikach małoinwazyjnych guzów płuc, śródpiersia i ściany klatki piersiowej.

Kamil Wdowiński stale poszerza swoją widzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu chirurgii onkologicznej i torakochirurgii.

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś!

Zostaw komentarz